Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

VOLITEĽNÉ PRVKY A PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Pomocou výnimočnej kolekcie voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear si môžete vytvoriť ten najúžasnejší model E-PACE na svete. Svoj vlastný.

Má váš model E-PACE ten správny „výstroj“? Vzhľad svojho vozidla môžete dotvoriť výberom zo širokej ponuky voliteľných prvkov a príslušenstva Jaguar Gear. Od špeciálnych úložných riešení a prémiových koberčekov až po precízne vyrobené zliatinové kolesá a športové príslušenstvo do exteriéru.

Zostavte si svoj model Zobraziť príslušenstvo Informujte ma

VOLITEĽNÉ BALÍKY EXTERIÉROVÝCH PRVKOV

BALÍK ČIERNYCH PRVKOV

Voliteľný balík čiernych prvkov dodáva vozidlu nádych dramatickosti. Jeho súčasťou sú maska chladiča, bočné vetracie otvory a rámy okien v lesklej čiernej úprave.

VOLITEĽNÉ BALÍKY INTERIÉROVÝCH PRVKOV

BALÍK PRE STUDENÉ POČASIE

V zime vás zahreje voliteľný balík pre studené počasie, ktorý zahŕňa vyhrievané dýzy ostrekovačov, vyhrievané čelné sklo, čalúnenie volantu jemnou kožou a vyhrievaný volant.

VYBERTE SI PRÍSLUŠENSTVO JAGUAR GEAR

Vdýchnite svojmu modelu E-PACE osobný charakter. Nájdite príslušenstvo, ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

PEVNÉ BOČNÉ SCHODÍKY

Bočné schodíky pomáhajú pri nastupovaní a vystupovaní a zároveň uľahčujú prístup na strechu. Nájdete na nich logo Jaguar, na ich hranách obloženie z leštenej nehrdzavejúcej ocele a na stúpacích plochách gumené rohože, čo ideálne dotvára štýl exteriéru vozidla.

LEŠTENÉ BOČNÉ OCHRANNÉ TYČE

Bočné ochranné tyče z vysoko leštenej nehrdzavejúcej ocele ideálne dotvárajú štýl exteriéru vozidla.

BOČNÉ VETRACIE OTVORY Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN

Bočné vetracie otvory z vysokokvalitných uhlíkových vláken vylepšujú vzhľad vozidla a dodávajú mu športový charakter.

OSOBNE PRISPÔSOBENÉ OSVETLENÉ NÁSTUPNÉ PANELY

Nástupné prahové panely z nehrdzavejúcej ocele s elegantnou povrchovou úpravou na strane vodiča alebo spolujazdca. Rozsvietia sa po otvorení príslušných dverí. Dôraz im dodáva mäkké fosforovomodré osvetlenie. Zákazník si môže zvoliť jednofarebný nápis v rôznych schválených typoch písma.

ŠPORTOVÉ PEDÁLE

Súprava pedálov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a gumy, pevne sedí na existujúcich pedáloch a dodáva im moderný športový vzhľad.

LUXUSNÉ KOBERČEKY

Na mieru vyrobené luxusné predné koberčeky s gramážou 2 050 g/m2, reliéfnym logom Jaguar a lemovaním z nubuku. Tieto prémiové koberčeky dokonale dotvárajú atmosféru v interiéri.

PRIEČNE STREŠNÉ NOSIČE (VYŽADUJÚ SA STREŠNÉ LIŠTY)

Na priečne nosiče môžete pripevniť celý rad príslušenstva určeného na prevážanie nákladu na streche. Priečne nosiče pre model E-PACE sa upevňujú na strešné lišty vozidla montované vo výrobe. Disponujú novým a jedinečným rýchloupínacím mechanizmom, ktorý umožňuje ich jednoduchú montáž a demontáž bez použitia dodatočných nástrojov.

STREŠNÝ NOSIČ BICYKLOV

Uzamykateľný nosič bicyklov s jednoduchou montážou na strechu, pričom každý držiak je určený na pripevnenie len jedného bicykla. Namontovať môžete najviac tri držiaky.

ŠPORTOVÝ STREŠNÝ BOX

Priestranný a uzamykateľný strešný box s objemom 320 litrov je určený na prevážanie športového vybavenia. Rozmery: 206 x 84 x 34 cm.

CLICK AND PLAY

Click and Play je odnímateľný nadstavec na držiak na tablet, ktorý je vhodný pre rôzne tablety a dá sa jednoducho nastaviť do viacerých uhlov. Prináša do kabíny viac pohodlia a tiež viac zábavy pre cestujúcich na zadných sedadlách.

CLICK AND HANG

S týmto odnímateľným vešiakom na oblečenie sa vám košele a saká počas cesty nepokrčia. Jeho súčasťou je aj zabudovaný háčik určený na používanie mimo vozidla.

DRŽIAK NÁPOJOV S FUNKCIOU BEZDRÔTOVÉHO NABÍJANIA

Držiak nápojov s funkciou bezdrôtového nabíjania sme vytvorili preto, aby ste na telefón počas nabíjania videli a využili sme na to priestor v držiaku nápojov na stredovej konzole. Do držiaka môžete bezpečne umiestniť telefóny so šírkou do 73 mm. Na nabíjačke sa rozsvieti LED kontrolka, ktorá signalizuje nabíjanie. Po dokončení nabíjania kontrolka zhasne.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E-PACE.

Zostavte si svoj model Zobraziť príslušenstvo