Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Prehrať

INTERIÉR

Moderný, štýlový a nádherne spracovaný interiér modelu E-PACE ponúka špičkové úložné riešenia a jednoznačne v ňom rozoznať príslušnosť k značke Jaguar.

Zobrazený model je E-PACE First Edition. Interaktívny 12,3” displej vodiča nie je pre tento model k dispozícii. Niektoré z opísaných prvkov môžu závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

Každú jednu súčasť modelu E-PACE sme dôkladne navrhli tak, aby si pasažieri mohli vychutnať kultivovaný a príjemný zážitok. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, ktorý tak má ovládač radenia SportShift priamo na dosah ruky. Zaujme aj štýlové vnútorné spätné zrkadlo bez rámika.

Zostavte si svoj model Informujte ma
E-Pace

E-Pace

E-PACE R-DYNAMIC

E-PACE R-DYNAMIC

PRENESTE SI DO VOZIDLA SVOJ SVET

Úložné riešenia, ktoré interiér modelu E-PACE ponúka, patria medzi najlepšie v tejto triede vozidiel. Do hlbokej stredovej konzoly s vyberateľnými držiakmi nápojov môžete naplocho uložiť menší tablet alebo štyri 0,75-litrové fľaše. Obrovská skrinka pred spolujazdcom je zasa ideálna na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke - ako vyberateľné držiaky nápojov zo stredovej konzoly. Hlboké priehradky v oboch predných dverách sa vďaka svojmu tvaru hodia na uloženie celého spektra predmetov vrátane telefónov, plechoviek a 1,5-litrovej fľaše s vodou.

OBJAVTE PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Zobrazený model je E-PACE First Edition. Interaktívny 12,3” displej vodiča nie je pre tento model k dispozícii. Niektoré z opísaných prvkov môžu závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

KONFIGUROVATEĽNÉ NÁLADOVÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

Konfigurovateľné náladové osvetlenie interiéru, ktoré je dostupné za príplatok, vytvára bohatý vizuálny efekt a prívetivú, pokojnú atmosféru pre všetkých cestujúcich. Systém zvýrazňuje jedinečné dizajnové detaily jemnými svetelnými kužeľmi v jednej z desiatich farieb.

Play

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

Práve drobné dizajnové detaily dodávajú modelu E-PACE jeho jedinečný charakter, ako napríklad exkluzívne logo Jaguar a logo v podobe mláďaťa jaguára, ukryté v rohu čelného skla. Okrem toho nájdete nenápadný nápis Jaguar v schránke pod lakťovou opierkou a pod stredovou konzolou.

PREVZIAŤ BROŽÚRU

Prispôsobenie

Vyberte si z kolekcie prémiových materiálov a textúr a tiež z palety pôsobivých farebných kombinácií. Vytvoríte si tak svoj osobný model E-PACE, do ktorého sa zamilujete.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E-PACE.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL