Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

Prehrať

JAZDNÉ VLASTNOSTI

Vylepšená jazdná dynamika a kultivovanosť chodu vnášajú potešenie do každej jazdy s modelom E-PACE.

Zobrazený model je E-PACE First Edition. Interaktívny 12,3” displej vodiča nie je pre tento model k dispozícii. Niektoré z opísaných prvkov môžu závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

E-PACE sa vyznačuje vyrovnaným postojom a skvelou odozvou v zákrutách, pričom na pokyny vodiča reaguje rýchlo a presne.

Zostavte si svoj model Informujte ma
Prehrať
Play

JAZDA A OVLÁDATEĽNOSŤ TYPICKÁ PRE ZNAČKU JAGUAR

Podvozok modelu E-PACE sme vyvinuli tak, aby poskytoval agilné a kultivované jazdné vlastnosti na spevnených cestách. Použitím hliníkových súčastí na podvozku sa podarilo zvýšiť tuhosť a tým aj výkonnosť zavesenia kolies. Viac jazdného komfortu poskytuje model E-PACE aj vďaka plne nezávislému systému zavesenia kolies s viacprvkovou zadnou nápravou.

Objavujte

Zobrazený model je E-PACE First Edition. Interaktívny 12,3” displej vodiča nie je pre tento model k dispozícii. Niektoré z opísaných prvkov môžu závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

Play

POHON VŠETKÝCH KOLIES

Systém pohonu všetkých kolies (AWD) inteligentne reguluje rozdelenie krútiaceho momentu medzi prednú a zadnú nápravu, vďaka čomu zabezpečuje skvelé jazdné vlastnosti v najrôznejších podmienkach. Krútiaci moment pohonu sa vyvážene prenáša medzi obomi nápravami, aby bolo možné naplno využiť dostupnú trakciu zo všetkých štyroch pneumatík.

Chcem dostávať informácie

HNACIA SÚSTAVA ACTIVE DRIVELINE

Hnacia sústava Active Driveline optimalizuje trakciu a zabezpečuje charakter jazdy s pohonom zadnej nápravy, vďaka čomu je vozidlo výrazne živšie. V závislosti od dostupnej priľnavosti pneumatík možno na niektoré zo zadných kolies preniesť až 100 percent krútiaceho momentu pohonu zadnej nápravy.

Zobrazený model je E-PACE S v sivej farbe Borasco Grey. Niektoré z opísaných prvkov môžu byť dostupné za príplatok a závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. 21” zliatinové kolesá budú dostupné od apríla 2018. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

Viac

SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE NA VŠETKÝCH TYPOCH POVRCHOV

Systém regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov (ASPC) dodáva vodičovi viac istoty v klzkých podmienkach. Funguje ako tempomat pre nízke rýchlosti, ktorý modelu E-PACE pomáha zvládať situácie s nízkou trakciou v každom počasí. Vodič sa vďaka tomu môže plne sústrediť na riadenie.

Zostavte si svoj model

Zobrazený model je E-PACE First Edition. Interaktívny 12,3” displej vodiča nie je pre tento model k dispozícii. Niektoré z opísaných prvkov môžu závisieť od konkrétnej krajiny alebo hnacieho systému. Viac informácií získate od miestneho predajcu vozidiel Jaguar.

Viac

MOTOR A PREVODOVKY

Pre Jaguar E-PACE je v ponuke celý rad motorov Ingenium, ktoré prinášajú výkon a rýdze potešenie z jazdy, ale aj nízku spotrebu a kultivovaný chod. Model E-PACE je vybavený mimoriadne citlivou 9-stupňovou automatickou prevodovkou s hladkým radením, ktorá sa stará o to, aby vozidlo vždy využívalo optimálny prevodový stupeň. Tým šetrí palivo a vylepšuje akceleráciu. Ak preferujete väčšie zapojenie vodiča a ešte nižšiu spotrebu, rozhodnite sa pre 6-stupňovú manuálnu prevodovku.

RODINA INGENIUM

RODINA INGENIUM

Naše celohliníkové motory Ingenium s nízkym vnútorným trením majú veľmi tuhý blok valcov a dvojitý vyvažovací hriadeľ, čo poskytuje skvelý základ pre výnimočne nízke vibrácie a kultivovanosť, ktorú oceníte pri každodennom používaní. Všetky motory sú vybavené systémom stop/štart* a technológiou inteligentného rekuperačného dobíjania, využívajúcou kinetickú energiu vozidla na dobíjanie akumulátora. To zvyšuje hospodárnosť najmä pri jazde v meste.

ZÁŽIHOVÉ MOTORY INGENIUM

ZÁŽIHOVÉ MOTORY INGENIUM

Zážihové motory Ingenium pre model E-PACE využívajú špičkové inovácie, ako napríklad systém plynulo premenlivého zdvihu sacích ventilov, s cieľom zdokonaliť jazdné vlastnosti do najmenšieho detailu a zároveň znížiť spotrebu paliva a produkciu emisií CO2.

VZNETOVÉ MOTORY INGENIUM

VZNETOVÉ MOTORY INGENIUM

Hliníkové vznetové motory Ingenium s nízkym vnútorným trením, dostupné pre model E-PACE, disponujú pokročilou technológiou preplňovania, ktorá zabezpečuje vysoký krútiaci moment v celom rozsahu otáčok a tiež jednotnú a progresívnu odozvu znižujúcu oneskorenie turba. Výslednú kultivovanosť iste oceníte pri každodennom používaní.

DYNAMIKA JAZDY

KONFIGUROVATEĽNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM

Ak chcete zvýšiť kultivovanosť jazdy a komfort alebo výkonnosť vozidla, za príplatok si môžete zvoliť konfigurovateľný dynamický systém, ktorý vám umožní prispôsobiť si charakteristiku plynového pedála, body radenia prevodovky, nastavenia riadenia a zavesenie kolies modelu E-PACE podľa vlastných jazdných preferencií.

SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

Systém adaptívnej dynamiky sleduje polohu kolies a pohyby karosérie, na základe čoho zabezpečuje presné riadenie a komfortné odpruženie. Pomocou elektronicky ovládaných tlmičov je možné za každých okolností dosiahnuť optimálne nastavenia zavesenia kolies, ako aj optimálnu rovnováhu medzi komfortom, kultivovanosťou chodu a agilnosťou.

JAGUAR DRIVE CONTROL

Systém JaguarDrive Control vám ponúka na výber režimy Normal, Eco, Dynamic a Winter, pričom každý z nich jemne upravuje vlastnosti riadenia a charakteristiku plynového pedála. Vytvoríte si tak zážitok z jazdy šitý presne na mieru.

MANUÁLNA ALEBO AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

9-stupňová automatická prevodovka modelu E-PACE ponúka skvelú odozvu, hladké radenia a mimoriadnu hospodárnosť - výsledkom je rýchle radenie a plynulá akcelerácia. Ak preferujete väčšie zapojenie vodiča a ešte nižšiu spotrebu paliva, je tu pre vás odľahčená, technicky vyspelá 6-stupňová manuálna prevodovka, ktorá radí hladko a rýchlo.

Prvé kompaktné SUV značky Jaguar predstavuje jedinečnú kombináciu očarujúceho vzhľadu, agilnosti a dynamických jazdných vlastností. Využite náš konfigurátor a vytvorte si svoj dokonalý model E-PACE.

Zostavte si svoj model