Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

ZODPOVEDNOSŤ

Ekologická zodpovednosť

Náš zodpovedný a ekologický prístup k životnému cyklu

nám umožňuje porozumieť celkovému vplyvu našich produktov a operácií na každej úrovni a zvýrazniť tie prvky, na ktoré môžeme zamerať snahu o zníženie vplyvu.

Napríklad, do roku 2015 plánujeme znížiť celkovú mieru emisií CO2 z výfukových plynov nášho európskeho vozového parku o 25 %. Zhodnotenie životného cyklu meria a poskytuje údaje o každom rozhodnutí, ktoré urobíme a poskytuje dáta o nových konceptoch a technológiách, ktoré znižujú hmotnosť vozidiel, zlepšujú aerodynamiku a znižujú spotrebu, aby bol tento cieľ splnený.

Náš nástroj zhodnotenia životného cyklu nám taktiež pomohol od roku 2007 znížiť emisie CO2 z našich operácií až o 21 %. Naša úplne nová továreň na motory, ktorá si vyžiadala investíciu vo výške 500 miliónov libier, je jedným z príkladov uplatnenia tohto prístupu v praxi.