Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar F-TYPE

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar F-PACE

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

ZODPOVEDNOSŤ

Globálna podniková zodpovednosti v sociálnej oblasti

Keďže sme spoločnosť, ktorá myslí dopredu, sme odhodlaní hrať aktívnu úlohu v komunitách, v ktorých pôsobíme.

Vždy sa snažíme vytvoriť a zachovať vynikajúci vzťah s komunitami a mať na ne pozitívny vplyv, a preto investujeme nemalé zdroje do riešenia kľúčových problémov, ktoré trápia naše komunity aj naše podnikanie.

Globálny program spoločnosti Jaguar Land Rover sa radikálne zmenil a reštrukturalizoval, aby sme do roku 2020 mohli vytvoriť príležitosti pre 12 miliónov ľudí v našich lokálnych a globálnych komunitách. Funguje prostredníctvom projektov v oblastiach, ako je vzdelávanie, dizajn, technológie a talenty, životné prostredie a šetrenie, či dobročinná pomoc a zdravie.

Je to pretrvávajúci záväzok. Keďže rozširujeme svoje výrobné aktivity do nových teritórií, ako je napr. Čína, chceme, aby zainteresovanie komunity hralo kľúčovú úlohou v našej obchodnej stratégii.