Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

HISTORICKÁ DIELŇA SPOLOČNOSTI JAGUAR

HISTORICKÁ DIELŇA SPOLOČNOSTI JAGUAR

Spoločnosť Jaguar je odhodlaná poskytovať špecializovanú a neustálu starostlivosť o svoje klasické vozidlá. Nová historická dielňa spoločnosti Jaguar je v podstate schválené servisné centrum, zabezpečujúce kontroly stavu vozidiel, servis, opravy, modernizácie a rady pre všetky klasické modely, ktoré sme za tie roky vyrobili a ktoré obstáli v skúške času.

Kto iný má lepšiu kvalifikáciu na zvýšenie hodnoty vášho vozidla Jaguar ako samotná spoločnosť Jaguar?

Historická dielňa spoločnosti Jaguar sa nachádza v historickej časti Browns Lane v meste Coventry vo Veľkej Británii a prvýkrát bola otvorená pri príležitosti výroby nového odľahčeného modelu Lightweight E-type – prvé znovuzrodenie z dedičstva spoločnosti Jaguar – menej než sto metrov od miesta, kde sa v roku 1963 vyrábali pôvodné vozidlá.

Servisné činnosti dielne, na ktoré sa poskytuje kompletná záruka, sa dokumentujú v dodávanej servisnej knižke Jaguar, alebo pečiatkou v existujúcich servisných knižkách: k dispozícii je aj fotografický záznam v štúdiovej kvalite. Všetky práce vykonávajú špecializovaní inžinieri spoločnosti Jaguar, ktorí sú zárukou dokonalej práce v štýle spoločnosti Jaguar – nesporná ochrana investovanej hodnoty. Dokonca aj parkovacie služby sú na špičkovej úrovni.

Možnosti historickej dielne však ďaleko presahujú servisné služby. Vďaka schopnosti postaviť úplne nové vozidlá Lightweight E-type ponúka individuálne prispôsobenú údržbu so zárukou, ako aj opravy a modernizácie akéhokoľvek vozidla značky Jaguar.

Historická dielňa spoločnosti Jaguar vyzdvihne a dodá vozidlo na servis, opravu alebo modernizáciu z a do akéhokoľvek miesta vo Veľkej Británii. V prípade zámorských zákazníkov sa dodávka realizuje v rámci ktoréhokoľvek letiska alebo prístavu vo Veľkej Británii.

Špičkoví inžinieri v našej historickej dielni sú pripravení pomôcť zachovať a obnoviť klasické vozidlá značky Jaguar z celého sveta.

Viac informácií:

Volajte na číslo 0203 601 1255 alebo napíšte email na adresu heritage@jaguar.com