Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

VIERA V DEDIČSTVO

TRAST JAGUAR HERITAGE TRUST, ZACHOVANIE LEGENDY

Trast Jaguar Heritage Trust zachováva bohatú históriu spoločnosti Jaguar Cars Ltd. Okrem neoceniteľnej zbierky historických vozidiel značky Jaguar je trast zodpovedný za zachovanie rozsiahleho archívu obchodných dokumentov spoločnosti, artefaktov a produktových záznamov tých najžiadanejších vozidiel, aké boli kedy vyrobené.

NAŠE PRETEKÁRSKE AMBÍCIE

Trast Jaguar Daimler Heritage Trust bol založený v roku 1983 a funguje ako registrovaná charitatívna vzdelávacia organizácia. Jeho cieľom je zachovať bohatú minulosť spoločnosti Jaguar Cars Limited a všetkých jej predchodcov, vrátane spoločností Swallow, SS, Daimler a Lanchester. Hlavným cieľom trastu je zbierať a uchovávať vozidlá a artefakty, minulé a aj súčasné. ktoré sa vzťahujú na históriu, priemyselný rozvoj a sociálny vplyv spoločnosti Jaguar a jej partnerských spoločností.

OŽIVOVANIE LEGIEND

Trast udržiava zbierku viac než 140 historických vozidiel, z ktorých mnohé máte možnosť vidieť na rôznych podujatiach v celej Európe, pričom trvalé výstavy nájdete v múzeu dopravy Coventry Transport Museum a v centre Heritage Motor Centre v meste Gaydon. Obe mestá sa nachádzajú vo Veľkej Británii.