Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

NÁHRADNÉ DIELY PRE HISTORICKÉ VOZIDLÁ JAGUAR

Náhradné diely pre historické vozidlá Jaguar

Hlavným cieľom oddelenia Jaguar Heritage Parts je dodávať originálne náhradné diely pre klasické vozidlá Jaguar tisícom zákazníkov na celom svete, poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb a kvalitné, originálne produkty tým zákazníkom, ktorí sa starajú o staršie vozidlá.

Ak je to možné, všetky náhradné diely vyrábajú pôvodní dodávatelia podľa presných špecifikácií spoločnosti Jaguar. Okrem toho sa používa autentická výkresová dokumentácia a nástroje, čo zabezpečuje originalitu všetkých náhradných dielov.

Oddelenie Jaguar Heritage Parts poskytuje náhradné diely, príslušenstvo a spotrebný materiál pre nasledujúce modely značiek Jaguar a Daimler: X300 (6- a 12-valcový model), XJS, Series 3 XJ12, XJ6, XJ8 (X308) a XJ12 XJ40 (XJ81) a Daimler Limousine do roku 1992. V roku 2015 pribudne aj podpora pre model XK8/R (X100).

Oddelenie náhradných dielov pre historické vozidlá spoločnosti Jaguar podporuje rozširovanie vozidiel značky Jaguar po celom svete a ponúka katalógy v niekoľkých jazykoch a objednávkový online systém obsahujúci viac než 22 000 referenčných čísiel dielov s kompletnými schémami, náhradami a informáciami o montážnom postupe.

Oddelenie Jaguar Heritage Parts chce poskytovať služby a kvalitné produkty na takej vysokej úrovni, akú si vychutnávajú aj majitelia úplne nových modelov Jaguar. Majitelia starších vozidiel, využívajúci originálne náhradné diely Jaguar priamo od spoločnosti Jaguar, sú schopní udržať svoje vozidlá v prevádzke oveľa dlhšie a vedia, že všetky náhradné diely fungujú čo najefektívnejšie a najúčinnejšie, ako sa len dá.

Kontaktujte nás priamo na tel. čísle 02476 565708 alebo elektronickou poštou na adrese hparts@jaguar.com