Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

DEDIČSTVO ZNAČKY JAGUAR

DEDIČSTVO ZNAČKY JAGUAR

Veríme, že klasické vozidlá by sme mali milovať už naveky, preto sa oddelenie Jaguar Heritage venuje podpore majiteľov historických vozidiel Jaguar. Od komplexného servisu až po výrobu súčiastok, ktoré sa už nevyrábajú – sme odhodlaní pomôcť vám opraviť, zachovať a reštaurovať váš nadčasový Jaguar. Taktiež opätovne vyrábame staré vozidlá a odľahčený model E-type sa pýši dvojitým prvenstvom – je to náš prvý model z celej série a prvý model, ktorý sa vyrobí v dielni Browns Lane Heritage Workshop. A teraz si klasické vozidlá značky Jaguar môžete vychutnať aj vy z prvej ruky a to prostredníctvom mnohých možností zajazdiť si v zariadení Jaguar Fen End.

HISTORICKÁ ZBIERKA SPOLOČNOSTI JAGUAR

Spoločnosť Jaguar vlastní viac než 500 klasických britských vozidiel, ktoré v roku 2014 získala od Jamesa Hulla. Patrí tu 130 automobilov značky Jaguar, ktoré sa datujú až do začiatkov spoločnosti Swallow Side Car Company.