Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

JAZDENIE S HISTORICKÝMI VOZIDLAMI

JAZDENIE S HISTORICKÝMI VOZIDLAMI – KEĎ LEGENDY OŽÍVAJÚ

Program Heritage Driving je unikátny počin spoločnosti Jaguar plný zážitkov pre nadšencov značky Jaguar. Po prvýkrát otvárame dvere (a nechávame kľúče v zapaľovaní) unikátnej zbierky novozískaných historických vozidiel.

Prečítajte si informácie nižšie alebo navštívte webovú stránku programu Heritage Driving a objednajte si termín.

NOVÝ DOMOV PRE JAZDENIE S HISTORICKÝMI VOZIDLAMI

Predstavte si, že by ste boli schopní riadiť niektoré vozidlá z našej zbierky kultových vozidiel Jaguar. Už môžete prestať snívať. Navštívte naše testovacie zariadenie rozprestierajúce sa na ploche 80 hektárov v meste Fen End, Warwickshire, kde si budete môcť vychutnať unikátnu a vzrušujúcu jazdu v niektorých z najkrajších a najvzrušujúcejších automobilov z bohatej histórie spoločnosti Jaguar.
Na výber je viac než 60 rokov ohromujúco rýchlych automobilov. Máme všetko od povojnových cestných špeciálov a víťazov pretekov Le Mans až po neskoršie športové sedany a automobily typu „grand tourer“.

PRÍĎTE SI ZAJAZDIŤ

K dispozícii je niekoľko rôznych jazdných balíčkov, ktoré vám umožnia zažiť určitú éru alebo celú históriu spoločnosti Jaguar až do dnešného dňa s hrdinami, ako je F-TYPE Coupé R. Pozrite si príklady týchto balíčkov.

ZAŽITE ICH NA FOTOGRAFIÁCH

NEZMEŠKAJTE

Návštevníci podujatia Jaguar Heritage Driving Experience budú mať možnosť vychutnať si aj exkluzívnu výstavu pod názvom „Perfect Ten“ (dokonalých 10). Výstava „Perfect Ten“ pozostáva z kultových modelov značky Jaguar, ktoré vybrala porota zložená, okrem iných, z riaditeľa dizajnu Iana Calluma, Lorda Marcha z Goodwoodu, speváka kapely AC/DC a nadšenca značky Jaguar, Briana Johnsona. Výber zahŕňa veľmi vzácny model SS100 a jedinečný a neoceniteľný model XJ13*.