Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

O značke Jaguar

UKONČENIE PREVÁDZKY A RECYKLÁCIA

Spoločnosť Jaguar Land Rover vytvorila komplexný plán na splnenie európskej legislatívy týkajúcej sa vozidiel na konci životnosti (ELV).

Smernica ELV požaduje, aby výrobcovia automobilov a importéri vzali späť všetky predané vozidlá a štartovacie akumulátory vozidiel (bez ohľadu na dátum prvej registrácie vozidla) po skončení ich životnosti, čím sa zabezpečí ich ekologické znehodnotenie.

Všetci výrobcovia akumulátorov vo Veľkej Británii sú zapojení do programu zvýšenia miery zberu a recyklácie akumulátorov, čo predchádza plneniu pozemných skládok a spaľovaniu všetkých typov akumulátorov, hlavne z oblasti automobilového priemyslu, čo je od 1. januára 2010 vo Veľkej Británii zakázané.

Spoločnosť Jaguar Land Rover je registrovaná ako výrobca akumulátorov pod číslom BPRN00706.

Nariadenia týkajúce sa konca životnosti vozidiel:
 • Prevzatie vozidla je pre posledného registrovaného majiteľa bezplatné a vzťahuje sa na všetky osobné vozidlá s až 9 sedadlami a celkovou povolenou hmotnosťou do 3,5 tony.
 • Majiteľ bude musieť pred vystavením certifikátu o zničení preukázať, že má právo na znehodnotenie vozidla.
Podmienky vrátenia vozidiel:

Vozidlo musí byť:

 • kompletné a musí obsahovať všetky dôležité komponenty vrátane motora, prevodovky, karosérie, kolies a katalyzátora (ak je súčasťou výbavy), Poznámka: akumulátory, ktoré sa počas záručnej doby vozidla pokazia, musia prejsť normálnym procesom vrátenia akumulátora v rámci záruky, ktorý používajú predajcovia vozidiel Land Rover.
 • bez ďalšieho odpadu (napr. odpad zo záhrady, domový odpad, pneumatiky atď.),
 • odvezené do vybraného zberného zariadenia výrobcu.

Kompletný zoznam zberných miest* vám poskytne váš predajca.

Podmienky vrátenia štartovacích akumulátorov:

Keď primárny štartovací akumulátor vášho vozidla dosiahne koniec svojho životného cyklu, môžete ho po zakúpení alebo montáži nového akumulátora vrátiť predajcovi spoločnosti Jaguar Land Rover alebo doručiť do jedného z nasledujúcich zariadení na recykláciu:

 • recyklačné centrá a prostriedky občianskej vybavenosti na to určené,
 • miestne zberné centrá pre akumulátory,
 • licencované spracovateľské miesta, určené pre spracovanie vozidiel po skončení ich životnosti,
 • licencované zariadenia na spracovanie kovov.