Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE už od 38.078 EUR

  XE stelesňuje zmenu, na ktorú kategória športových sedanov čakala. Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy spoločnosť Jaguar vyrobila.

 • Jaguar XF UŽ OD 41.878 EUR

  Jednoznačne Jaguar. Priebojný dizajn nového modelu XF vynikne z davu. Bezkonkurenčná kombinácia citlivého riadenia, jazdného komfortu, kultivovanosti a výkonu – tento dynamický, luxusný sedan prináša vzrušenie z jazdy aj hospodárnosť.

 • Jaguar XJ už od 84.089 EUR

  Model XJ mení definíciu luxusného vozidla. Je dramatickou kombináciou krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a zaručuje osviežujúco dynamickú jazdu. Z hľadiska cestujúceho je kabína postavená tak, aby sa mohol vystrieť a relaxovať.

 • Jaguar E-PACE už od 35.304 EUR

  Nový model E-PACE je prvé kompaktné SUV značky Jaguar, ktoré ponúka jedinečné spojenie atraktívneho vzhľadu, agility a dynamických jazdných vlastností.

 • Jaguar F-PACE už od 43.924 EUR

  F-PACE je najpraktickejšie športové vozidlo značky Jaguar. Spája v sebe maximálny pôžitok z jazdy a jedinečnú úsporu paliva. V jadre modelu F-PACE sídli pokročilá technológia a vozidlo vás udrží v bezpečí, v spojení s vonkajším svetom a neustále vás bude zabávať.

 • Jaguar F-TYPE už od 65.535 EUR

  Výkonný, agilný a jedinečný, taký je model F-TYPE. Je to skutočné športové auto značky Jaguar, navrhnuté pre vysoký výkon a okamžité reakcie – najnovší prírastok jedinečnej pokrvnej línie. Nestačí ho len nazvať F-TYPE, musíme z neho urobiť F-TYPE.

 • Jaguar I-PACE

  Predstavenie konceptu I-PACE je ukážkou prvého plne elektrického vozidla značky Jaguar. Koncept I-PACE, neprekonateľné vysokovýkonné SUV s elektrickým pohonom, bude v predaji v druhej polovici roka 2018.

O značke Jaguar

NAŠE HODNOTY

Integrita

Veríme, že podnikanie by malo byť férové, úprimné a transparentné. Všetko čo robíme, musí obstáť v teste verejnej kritiky.

Porozumenie

Rešpekt, súcit a humánnosť: staráme sa o našich zákazníkov a kolegov na celom svete.

Výnimočnosť

„Dosť dobré“ nie je nikdy dosť dobré. Snažíme sa plniť tie najvyššie štandardy v oblasti našej práce a v oblasti kvality vozidiel, produktov a služieb.

Jednota

Úspech je výsledkom pevného, vzájomne prospešného vzťahu s našimi kolegami, partnermi a zákazníkmi na celom svete.

Zodpovednosť

Vždy sme zodpovední voči krajinám, komunitám a miestam, kde pracujeme. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každý, kto s nami spolupracuje, z tejto spolupráce ťažil.

Vášeň a odhodlanie našich ľudí je kľúčovým prvkom hnacej sily nášho úspechu.
Dr. Ralf Speth - generálny riaditeľ spoločnosti Jaguar Land Rover